Strzyżenie i pielęgnacja psów, Salonik Yoka, Chodzież
Rejestracja telefoniczna 537 411 166

Regulamin

1.Wizyty proszę uzgadniać telefonicznie.
2. Zapewniamy fachową obsługę oraz odpowiednie warunki sanitarne (sprzęt jest dezynfekowany po każdym zabiegu).
3. Użycie do kąpieli i rozczesania odpowiednich kosmetyków zapewnia włosom właściwą strukturę( kąpiemy wszystkie psy )
4. W naszym salonie używamy profesjonalnych kosmetyków lub innych według uznania właściciela zwierzęcia lub zgodnych z zaleceniem lekarza weterynarii.
5. Do zabiegów pielęgnacyjnych takich jak trymowanie i strzyżenie, pies zostanie wykąpany w naszym salonie. Do kąpieli używamy właściwych dla typu szaty szamponów i odżywek, co sprawia, że strzyżenie, trymowanie i rozczesywanie sierści staje się łatwiejsze i szybsze, a sierść uzyskuje właściwą, naturalną strukturę.
6. Systematyczne wizyty w salonie skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści zwierzęcia, oszczędzają stresu związanego z długim strzyżeniem (trymowaniem) i pieniędzy w portfelu właścicieli.
7. Psy z pasożytami skóry są poddawane zabiegom dezynsekcyjnym na koszt właściciela. Ewentualne zmiany skórne lub inne zauważone przez nas zmiany chorobowe są sygnalizowane właścicielowi zwierzęcia.
8 Prosimy o poinformowanie nas o następujących sytuacjach: braku szczepienia przeciwko wściekliźnie, chorobach o podłożu alergicznym, trudnym charakterze psa, innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych, np. chorobach układu krążenia lub schorzeniach na podłożu neurologicznym.
9. Nasze usługi polecamy także psom wielorasowym, które wbrew pozorom bardzo często potrzebują zabiegów pielęgnacyjnych i mogą wyglądać jak prawdziwa psia arystokracja.
10. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych, pies pozostaje tylko pod opieką pracownika salonu, co w znacznym stopniu zmniejsza poziom stresu u psa i skraca czas zabiegów. W przypadku jeśli właściciel życzy sobie pozostać z psem w trakcie wykonywania zabiegu, do ceny usługi dolicza się 50 % wartości usługi ze względu na wydłużony czas pracy.
11. Psy należy przyprowadzać na smyczy.
12. Obowiązuje kategoryczny nakaz sprzątania nieczystości pozostawionych przez Państwa psa w obrębie i poza salonem.
13. Pozostawiając psa pod naszą opieką, w pełni akceptujecie Państwo nasz regulamin.

foot-bg

Pielęgnacja psów, psi fryzjer

Pies jako najlepszy przyjaciel człowiek zasługuje na
bardzo wyjątkowe traktowanie.
Za poświęcony czas i energię w jego pielęgnację odbierzesz
podziękowanie w postaci wierności i oddania.
Warto mieć takiego przyjaciela!

czytaj ięcej

Ulotka

Pobierz ulotkę PDF

ulotka PDF

Zapraszamy do Saloniku Yoka

Zapraszamy serdecznie właścicieli psów z Chodzieży i okolic:
Piła, Czarnków, Trzcianka, Wągrowiec, Margonin, Szamocin, Budzyń

Salonik Yoka Chodzież © 2012-2013